تبلیغات
 anjomanbiology - آیا شما هم جرأت خوابیدن در چنین مکانی را دارید؟ عکس

اگر برایتان سوال است که با چه نوع چادر خوابی باید به این ماراجویی بروید، نگران نباشید، آن‌ها چادرهایی را در اختیار شما می‌گذارند که با ایده رنگی بودنی که به دنبالش هستند نیز هماهنگ باشد. البته شما علاوه بر لباس مخصوص کوه نوردی، به کوله پشتی و ابزار سرگرمی مانند کتاب و موسیقی هم نیاز پیدا می‌کنید.  مهر

آیا شما هم جرأت خوابیدن در چنین مکانی را دارید؟ عکس

آیا شما هم جرأت خوابیدن در چنین مکانی را دارید؟ عکس به عکس های این مطلب نگاه کنید! واقعا شما جرأت خوابیدن در چنین مکانی را دارید؟!

خطرناک ترین محل برای خوابیدن
«Highline» که بهترین ترجمه آن خطی در ارتفاع می‌شود، نام برنامه‌ای است که هر ساله در ایتالیا برگزار می‌شود. برنامه‌ای متفاوت و عجیب برای ادای دین به ۱۸ هزار سربازی که در جنگ جهانی اول جان خود را در این مناطق از دست داده اند.

آیا شما هم جرأت خوابیدن در چنین مکانی را دارید؟ عکس

برنامه از این قرار است که از همه ماجراجویان می‌خواهند که با کیسه های خواب حاضر شوند و سفری را به دولومیت در شمال شرقی ایتالیا آغاز کنند.

آیا شما هم جرأت خوابیدن در چنین مکانی را دارید؟ عکس

ایده اولیه این کار در سال ۲۰۱۲ زده شد و از آن زمان این سنت به شکلی ادامه‌دار انجام شده است. در این برنامه ۲۶ نفر می‌‌روند و به جز در نظر گرفتن افرادی برای تدارکات، ۱۷ چادر روی طنابی که میان دو کوه وصل شده، مستقر می‌شوند، چادرهایی رنگی که نمایی رنگین کمانی را به وجود می‌آورند.

آیا شما هم جرأت خوابیدن در چنین مکانی را دارید؟ عکس

اگر برایتان سوال است که با چه نوع چادر خوابی باید به این ماراجویی بروید، نگران نباشید، آن‌ها چادرهایی را در اختیار شما می‌گذارند که با ایده رنگی بودنی که به دنبالش هستند نیز هماهنگ باشد. البته شما علاوه بر لباس مخصوص کوه نوردی، به کوله پشتی و ابزار سرگرمی مانند کتاب و موسیقی هم نیاز پیدا می‌کنید.
 مهر

منبع مطلب :

http://www.jazzaab.ir/


تاریخ : شنبه 14 آذر 1394 | 12:51 ب.ظ | نویسنده : میهن بلاگ 39 | نظرات